SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

WIBRO BOILES SYSTEM

Współpraca między firmami Adder Carp oraz Monster Fishing wchodzi od kilku miesięcy na wyższy pułap.

Wiele miesięcy analiz możliwości obu firm zaowocowało stworzeniem unikalnej przynęty.
Jak wiemy, lider elektroniki wędkarskiej MF słynący z niekonwencjonalnych rozwiązań ciągle zaskakuje swoimi innowacyjnymi pomysłami, co w połączeniu z kreatywnością polskiego producenta kulek mogło dać tylko i wyłącznie prawdziwą mega BROŃ NA OKAZY

WIBRO BOILES SYSTEM

Korzystając z wieloletnich obserwacji zachowań ryb na łowisku Rybieniec zarządzanym przez Marka Hallasa , śmiało można stwierdzić , iż linia boczna ryb jest na tyle podatna na drgania wody ,iż można to wykorzystać również do stymulacji zachowań ryb w wędkarstwie karpiowym. 
Doskonale w tej materii poczynają sobie producenci sztucznych przynęt dla metody spinningowej i jej odłamów co powoduje , iż czasami łupem spinningistów padają okazy ryb karpiowatych. 
Dlaczego tego nie wykorzystać do stacjonarnych połowów???

Podczas jednej z rozmów z Sebastanem Krzciukiem , gdy zeszło na tematy biznesowe pojawiła się wizja wykorzystania pewnej funkcji transmisji radiowej do celu konstrukcji przynęty doskonałej. Istotą zagadnienia jest stymulowanie do żerowania ryb, przez oddziaływanie mikro – drganiami na linię boczną. Zastosowano do tego celu mikro-silnik wibracyjny, który dzięki w pełni programowalnemu procesorowi zostanie zsynchronizowany z modułem nawigacyjnym GPS , a dzięki zastosowaniu kilku sekretnych rozwiązań stanie się przekaźnikiem wielu cennych informacji, mogących bezpośrednio wpłynąć na nasze osiągnięcia. 
Od wielu lat producenci prześcigają się w produkcji oraz konfekcji wybitnie selektywnych przynęt, co w naszym przypadku nie będzie tylko i wyłącznie chwytem marketingowym.Urządzenie to przeszło fazę bezkrwawych testów, gdzie uzyskaliśmy “efekt zaciekawienia“naszą przynętą , naprzemiennie ze stymulowanymi drganiami które ryby odstraszały. Pozwala to w pełni kontrolować jaką rybę mamy zamiar zaciekawić naszą przynętą. Tutaj , w procesie konstrukcji odpowiednich schematów drgań przynęty nieodzowna okazała się znajomość wielu zagadnień z z dziedziny ichtiologi i mechaniki, którą obaj konstruktorzy zgłębiają od wielu lat.

Wynik ich prac przerósł najśmielsze oczekiwania. Pojawiające się ryby doskonale reagowały na nasze wibrujące przynęty co zarejestrowaliśmy w kilu materiałach foto oraz video. Urządzenie kontrolowane jest z poziomu urządzenia z systemem Android , gdzie do dyspozycji mamy wiele funkcji odczytu oraz synchronizacji procesora. 
Stacja dokująca , zawierająca moduł WI-Fi będzie pełniła również funkcję “karpiowego talizmanu” do adaptacji na rodpodzie bądź łańcuszku na szyi. Wszystko by w jak największym stopniu spłenić wymagania największych karpiowych gadżeciaży.Zastanawiacie się jak to możliwe???? 

Od początku istnienia łowiska Rybieniec , wszystkie wpuszczane ryby są “Chipowane”. Pozwala to odczytywać ich dane po złowieniu na wędkę, jak i przy odłowach kontrolnych. Funkcję chipa można przy zastosowaniu odpowiednich technologii rozszerzać, przez co pełni on funkcje nadajnika.
Precyzyjność pomiarów w przypadku ryb “zachipowanych” jest idealna i nie przewiduje tolerancji błędu. Pokrótce , by nie zdradzać szczegółów opiszemy zasady działania tej przynęty.

Oczywiście jedna rzecz , bardzo istotna pozostaje niezmienna. Ryby należy znaleźć , lub znęcić. Od was zależy którą formę wybierzecie, jednak należy pamiętać, iż rozkładające się kulki zmieniają wartości Ph wody i należy uważać na jego zbyt wielkie wahania, bo w takim wypadku producent nie gwarantuje powodzenia użycia “WIBRO BOILES SYSTEM”

Sensor ruchu w kulce , widoczny na jednym z późniejszych zdjęć , w fazie ruchu przynęty , która w swej naturalnej formie jest zbalansowana odczytuje parametry ryby i daje sygnał do naszego urządzenia na brzegu. Czytelny interface pokazuje z jakim okazem mamy do czynienia . 
Dodatkowo sensor ruchu w przypadku ryb nieznaczonych pełni funkcję pomiarową, a sygnały przenoszone do odbiornika określają gatunek ryby będącej w jego zasięgu. W tym przypadku jednak waga ryb może się wahać między 3-5 %.

Wtedy do akcji wkracza użytkownik i po intuicyjnej analizie mającej odbicie w sile sygnału decyduje za pomocą CZERWONEGO LUB ZIELONEGO przycisku na wyświetlaczu jaką z ryb przywołać wibracjami przynęty, lub jaką jeśli znajduje się zbyt blisko odstraszyć. Linia boczna i jej stymulacja to nic innego jak oddziaływanie na punkt G u ryby , co wprowadza ją w fazę żerowej euforii.

Wszystko doskonale obrazuje zdjęcie – (zmiana koloru paska na czerwony powoduje wibracje odstraszające). Produkt ma szanse wejść do masowej produkcji w połowie tego roku, po fazie testów na innych łowiskach w których będzie uczestniczyło kilku testerów firmy Adder Carp oraz Monster Fishing.

Cenę zestawu zawierającego 4 sztuki przynęt , stację dokującą oraz oprogramowanie na Androida zamierzamy zamknąć w kwocie około 1tysiąca euro.
Ukształtowaliśmy ją na poziomie przeciętnego zaangażowania środków w obławianie roczne wód komercyjnych, co pozwoli zminimalizować ilość zasiadek a zwiększyć szanse na NAJWIĘKSZE OKAZY.

Dedykowane dla testerów firmowych oraz osób chcących zacząć przygodę z firmową odsłoną wędkarstwa. 

Przynęta by podnieść, jej żywotność i zwiększyć skuteczność w miejscach o słabym zasięgu, będzie pokryta specjalną powłoką z aromatyzowanej żywicy w czterech nutach zapachowych co pozwoli podtrzymać atrakcyjność przynęty w przypadku problemów z zasilaniem na skutek wyczerpania baterii , której działanie uzależnione jest od warunków w których przynętę użytkujemy. Zapraszamy do śledzenia aktualności na portalu Carppassion. Wkrótce więcej szczegółów.
————————————————————————————————————————————————–

Dziękuję wszystkim za wspaniały odbiór wczorajszego żartu Prima Aprilisowego. Hhehehehe .Było troszkę ofert współpracy przy testach, kilka zapytań o terminy i cenę, wiele uśmiechów, kilka bardzo niewybrednych komentarzy z moim Hitem.”NIE ZABIJAJCIE KARPIOWANIA !!!!! – oby wam się nie udało”
Tutaj mała dygresja – nikt z zewnątrz nie zabije karpiowania jak nie zabijemy go w sobie sami…..
hehehehe – zawsze podchodzę rzetelnie do tego dnia. Mam nadzieję , że za rok też mi będzie dane was wkręcić , spowodować uśmiech – zainspirować.
Było już kilka ciekawych tematów, Flay Pop UP, Carp Team Mistery – aresztowanych za rzucanie BOMBĄ, Pole Golfowe na Rybieńcu – wcześniej Karpie łowione w morzu. Co będzie za rok …. Poprzeczka wysoko – a teraz świętuje. Kulki Elite , Śmietanka President – bo kto biednemu zabroni na bogato jeść truskaweczki zimą – Tort z truskawek , z wisienką WIBRUJĄCĄ na czubeczku