SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

WSTĘP DO DZIAŁU

Witajcie w dziale TESTY CP! Wspierany swym doświadczeniem i stażem karpiowym postaram się wraz z zespołem i współpracownikami prezentować Wam obiektywnie, wszelkiego rodzaju sprzęt karpiowy dostępny na rynku, jak również weźmiemy na warsztat szeroko pojętą “kuchnię karpiową” – zanęty oraz przynęty!

Pamiętam swoje pierwsze większe zakupy – zagubienie, chaos, czarna magia, to odczucia, jakie mi wtedy towarzyszyły. Rekomendacje sprzedawcy niemal każdej rzeczy, jakiej dotykałem nie pomagały w dokonaniu wyboru, a ograniczony początkowy budżet nie pozwalał na zakup z półek premium, wszystkiego czego potrzebowałem.

Jakie cechy musi posiadać sprzęt, aby był dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, czym się kierować i na co zwracać największą uwagę, czy naprawdę jest Ci to niezbędne przy Twoim stylu łowienia?!?
To tylko kilka pytań, na które będziemy starali się zawsze odpowiedzieć, by być rzetelnym drogowskazem wśród nowości sprzętowych i setek jak nie tysięcy rodzajów karpiowych „gadżetów”. Pochylimy się również nad tematem właściwości i specyficznych cech przynęt karpiowych, by każdy z Was mógł dobrać odpowiednią do wody, na której łowi, do długości zasiadek, na które jeździ, a być może również wybierzemy przynętę najlepszą na daną porę roku.

Będziemy dla Was, nie bójcie się zadawać pytań, bądźcie częścią naszego działu by był skarbnicą obiektywnej wiedzy i drogowskazem dla tych, którzy tak jak kiedyś my, stawiają swoje pierwsze kroki w karpiowaniu!

Mariusz Niedźwiecki