SPOŁECZNOŚĆ

Zamknij
Podstawowe informacje
*
*
Siła hasła
Szczegóły profilu
Upload a profile picture
Take Photo
Upload photo
Take Photo
Upload photo
Take Photo
Profile społecznościowe

V PUCHAR PORTALU CARPPASSION

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 23/05/2018 - 27/05/2018
11:00

Lokalizacja
Łowisko Dobro Klasztorne

Kategorie


Redakcja portalu Carppassion zaprasza na kolejną, V odsłonę Pucharu Portalu Carppassion

ZGLOSZENIA W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ODBYWAJĄ SIĘ WŚRÓD UCZESTNIKÓW IV PUCHARU CP na których czekamy do 2 Listopada. 5 Listopada około godziny 15 zapowiedź ukarze się publicznie przedstawiając ewentualną ilość wolnych miejsc. MIEJSCA w pierwszej turze zapisów nie ulegają możliwości przekazania.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

zgłoszenia w komentarzu do publikacji wyłącznie FB

Po przydzieleniu miejsca przez administratora i informacji prywatnej – zgłaszamy się emailowo na emaila

daniel.kruszyna@carppassion.eu

W tytule zgłoszenia należy wpisać:

————————-
V Puchar Portalu Carppassion, w treści imiona i nazwiska członków drużyny wraz z numerem tel do kapitana po czym w wiadomości zwrotnej, w ciągu kilku dni wyślemy dane do przelewu. Koszt uczestnictwa wynosi 1000zł wzrastając o 100zł w relacji z rokiem ubiegłym.

————————-

 

Oczywiście podtrzymujemy tradycję z poprzednich lat i tak jak w poprzednich latach zapraszamy nieodpłatnie do udziału ubiegłorocznych zwycięzców Pawła Stępnia oraz Kamila Spławskiego

Główną nagrodą w imprezie będzie KWALIFIKACJA DO FINAŁU PCM 2018 oraz 2 ŁÓDKI zdalnie sterowane firmyLA BOAT. Będą to pozycje z wersji Barracuda MINI na silnikach klasy 600 z bardzo wydajnym zasilaniem akumulatorowym LI-FE ew. LI-ON pozwalającymi na osiągi ok 14km na jednym komplecie baterii. Cena rynkowa łódki 2900zł

 

STRONA LA BOAT

Zwycięzcy imprezy otrzymują także możliwość bezpłatnego startu w kolejnej edycjii imprezy.

Sponsorami nagród na Podium oraz w kategorii dodatkowej, bądą również firmy Adder Carp, Monster Fishing oraz Pobiedziski Klub Karpiowy , które przygotowały dla nagrodzonych atrakcyjne zestawy nagród.

 

STRONA MONSTER FISHING …….. ADDER CARP

Prawdziwym cukierkiem na torcie – kto wie , może i dla zwycięzców imprezy będą ponownie wędki Hauer Custom Rods.

 

HAUER CUSTOM RODS – STRONA 

Zawody rozegrane zostaną na Łowisku Dobro Klasztorne w dniach 23.05 -27.05. 2018 roku. Więcej informacji oo łowisku pod adresem.

LINK ŁOWISKO………………………………………………

Do grona sponsorów w tej edycji dołączył sklep wędkarski Andrzeja Chlasty, który stanie sie sponsorem jednej z nagród na podium.

 

Wspaniałą tygodniową zasiadkę na okaziciela przekazało Łowisko Gosławice

 

REGULAMIN ŁOWISKA – w kwestiach nienormowalnych regulaminem zawodów.

“Zezwala się łowić na dwie wędki z brzegu metodą gruntową . Łowienie metodą spławikową zabronione.
Każdego złowionego karpia,amura,suma, i jesiotra należy wypuścić do łowiska.Zabrania się przetrzymywania złowionych ryb w jakichkolwiek workach karpiowych!!
Używanie wszelkich środków pływających za wyjątkiem modeli zdalnie sterowanych zabronione.
Zabrania się łowić w miejscach oznaczonych jako tarliska i wyłączonych z odłowów wędkarskich.
Zabrania się samodzielnego budowania stanowisk wędkarskich.
Łowiącego obowiązuje zakaz palenia ognisk oraz zakaz kąpieli.
Wędkarz musi posiadać środek odkażający do ryb.
Na łowisku obowiązuje utrzymanie porządku i czystości.
Zalecamy stosowanie haków bez zadziorowych.
Zabrania się używania plecionki jako linki głównej. ”

Organizator przewidział możliwość uczestnictwa dla 22 drużyn. Każda drużyna łowi na 4 wędki.

 

REGULAMIN :

1. Zawody są eliminacją PCM 2018 , przyznawaną za zwycięstwo w zawodach. Zwycięzcy imprezy otrzymują dodatkowo 2 Łodzie LA – Boat – Barracuda Mini 700 oraz udział w kolejnej edycji Pucharu.
UWAGA : W PRZYPADKU BRAKU ZŁOWIONEJ RYBY KWALIFIKACJA DO MP NIE ZOSTANIE PRZYZNANA

2. Organizator zastrzega sobie możliość wprowadzenia kilku kategorii nagród dodatkowych.

2a. Z uwagi na start w imprezie fundatora nagrody w kategorii BIG FISH – wędek HAUER CUSTOM RODS w przypadku złowienia przez Team w którego skład będzie wchodził, największej ryby nagroda przypada w udziale II rybie zawodów.

2.b. Dla ŁOWCY II BIG FISHA ew w sełnieniu warunku z punktu 2a , III ryby zawodów, nagrodę w postaci zasiadki czw-niedziela ufundowała ekipa POBIEDZISKIEGO KLUBU KARPIOWEGO

3. Każdej drużynie zostanie wreczony „Start Pack”, przygotowany z produktów firm sponsorujących imprezę.

 

http://undercarp.pl/

4. O zwycięstwie w zawodach decyduje łączna waga 3 największych ryb. W przypadku identycznej wagi decydować będzie największa ryba , a w przypadku identycznej wagi największej ryby, czas zgłoszenia pierwszej ryby. Do klasyfikacji zaliczają się WYŁĄCZNIE KARPIE.

Do klasyfikacji nie wymagane jest przedstawienie 3 ryb wagowych, a istotna jest wyłącznie waga maxymalnie 3,2 lub 1 największej ryby/ryb.

4a. ORGANIZATOR WPROWADZA TOWARZYSKĄ KATEGORIĘ BIG GRASS CARP (amur). Weryfikacja odbywać będzie się w sposób lojalnościowy potwierdzony zdjęciem ryby WRAZ Z PRZYŁOŻONĄ MIARĄ, dodatkowo kwitowany potwierdzeniem jednego z sąsiadów. Każdy z uczestników chcących brać udział w tej kategorii powinien posiadać miarę. ZA ZWYCIĘSTWO W TEJ KATEGORII PRZEWIDZIANA JEST WYŁĄCZNIE STATUETKA. W przypadku podobnego rozmiaru ryby decyduje kolejność złowienia.

5. Zbiórka zawodników, rejestracja drużyn oraz rozdanie start pack’ów odbędzie się w dniu 23.05.2018 od godziny 11.00 na polanie przy stanowisku nr 1 . Losowanie stanowisk odbędzie się o godz. 13.00. Po losowaniu drużyny rozjadą się na stanowiska i rozpoczną przygotowania do zawodów.

DOJAZD do miejsca rozpoczęcia imprezy

 

6. ZAWODY MAJĄ CHARAKTER RZUTOWY bez możliwości używania modeli zdalnych

7. Organizator wyznacza godziny umożliwiające nęcenie i markerowanie łowiska z brzegu w sposób następujący :

1 dzień zawodów – środa 23.05.2018 – wolno nęcić i markerować łowisko od momentu wejścia na wylosowane stanowiska do godz. 17.00

2 – 4 dzień zawodów (24-27.05) nęcenie rzutowe wyłącznie w godzinach wyznaczonych tj. 10:00 – 11:00 oraz 16:00 -17:00

5 dzień zawodów poranek (27.05) zakaz nęcenia

 

Organizator dopuszcza stosowanie do nęcenia poza oknami dedykowanymi nęceniu za pomocą wędzisk, tzw. Kobry, oraz łyżek zanętowych na sztycy bez możłiwości nęcenia KULAMI ZANĘTOWYMI – dopuszczalne sypanie kulek proteinowych oraz ziaren w zgodzie z regulaminem łowiska).

13. Łowienie rozpoczyna się 23.05.2018 o godzinie 17.00 a zakończenie wędkowania 27.05.2018 o godz. 9.00. Nagrody zostaną wręczone 27.05.2018 o godz. 11.00 na polanie przy stanowisku nr 15 ( WJAZD NA ŁOWISKO)

14. Ważenie złowionych ryb odbywać się będzie codziennie w czasie trwania zawodów w godzinach 8.00 – 10.00, oraz 16.00 – 19.00 i w razie konieczności ( w przypadku oceny zawodnika , iż stan ryby tego wymaga lub dużych ilości ryb na stanowisku) na bieżąco.

15. Dozwolone jest łowienie wyłącznie metodą włosową.

16. Dozwolone jest używanie dwóch markerów, wyłącznie “spławikowych” na Ekipę .

17. Zabrania się stosowania przynęt zwierzęcych.

18. W przypadku holu ryby która wpłynie w stanowisko sąsiedniej drużyny, a ta nie zgłosi protestu ryba zostaje zaliczona do klasyfikacji.

19. Po zajęciu stanowisk zabrania się poruszania samochodami wokół łowiska oraz rozpalania ognisk. Uprasza się o nie blokowanie drogi dojazdowej do stanowisk.

20. Organizatorzy i gospodarze łowiska proszą o zachowanie ciszy oraz porządku na stanowiskach w trakcie jak i po zawodach. (organizatorzy zaopatrzą uczestników w worki na śmieci, które uczestnicy zostawiają przy stanowiskach po zakończeniu łowienia)

21. Do czasu dotarcia sędziego z wagą, ryby muszą być przetrzymywane w workach karpiowych po jednej sztuce w worku. Worki z rybami należy zanurzać w miarę możliwości jak najgłębiej, wyjątek stanowią worki pływające na sztywnych ramionach.

22. Obowiązuje konieczność posiadania dużego podbieraka karpiowego, maty karpiowej, oraz środka dezynfekującego rany ryb. Sędziowie dokonają sprawdzenia w/w ekwipunku podczas wizyt na stanowiskach.

23. Sędziowie weryfikują stosowanie się do regulaminu zawodów, a w razie jego naruszenia mają prawo do zastosowania upomnienia / nagany i dyskwalifikacji drużyny bez prawa zwrotu opłaty startowej. Drużyna ukarana ma prawo do odwołania od nałożonej kary w trakcie i wyłącznie w czasie trwania zawodów. Ostateczną decyzje w sprawie odwołania od kary podejmuje organizator.

24. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za straty w sprzęcie i wyposażeniu zawodników wynikające z jakichkolwiek przyczyn losowych.

25. Wszelkie spory rozstrzyga organizator oraz sędziowie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator ma prawo przerwać zawody. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu (nanoszenia poprawek) do czasu rozpoczęcia zawodów.

26. Zawodnicy podpisują oświadczenie o zgodzie na użycie wizerunku w fotorelacji oraz ew. materiale VIDEO

Daniel Kruszyna