SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

X-LECIE Łowiska Nekielka

Spędziliśmy dziś kilka godzin na urodzinach Łowiska Niekielka. To już dziesięć lat, gdy Marek wraz z Przemkiem dają karpiarzom powody do radości, bo chyba tak w skrócie można określić to najprościej, a zarazem najbardziej wymownie.

Z tej okazji na Łowisko zaproszono wielu gości od lat w mniejszym lub większym stopniu związanych z łowiskiem , gospodarzami wody oraz Teamem”Expert Karp Nekielka”. Nie udało się nam odwiedzić wszystkich, ale nawet bardzo powierzchownie komponując się w klimat tego ŚWIĘTA, widać  wspaniały nastrój , zabawę z odrobiną rywalizacji, bo w końcu w tle tego święta odbywają się zawody “VIPÓW”. Są nawet pierwsze okazy BIG FISH , kompletnie ponad podziałami firmowymi.

Łowcy jednej z kilku ryb złowionych podczas imprezy.

Jak to Vladimir stwierdził- ” Impreza imprezą , ale popracować trzeba”


Pod wiatą, catering w opcji FULL TIME 😉  – jesz , odchodzisz, głodniejesz – wracasz – toteż miejsce to stało się częstym punktem spotkań URODZINOWYCH GOŚCI.

Którzy w przypadku roztargnienia podczas pakowania mogli się wyposażyć  w brakujące akcesoria renomowanych firm.

Słyszeliśmy, że PIANKI SĄ NIEJADALNE – w tył zwrot !!!!!

Spotkania – ktoś tu wygląda na szerszego niż wyższego………. ahhhhhh ta dziwna rozmiarówka odzieży, XL-S ??? 😛

Wśród gości przedstawiciele PFWK, w końcu łowisko wielokrotnie było i będzie areną Eliminacji Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym.

Znany wszystkim widok, jak wiele wspaniałych rekordów życiowych dały te miejscówki. Uposażenie łowiska w ryby, utrzymywanie ich w dobrej kondycji,  budowanie świadomości CARP CARE nie powstaje samo, i tutaj w imieniu całego środowiska karpiowego należą się gratulacje i podziękowania dla gospodarzy, którzy swoją postawą stali się na pewno godnymi naśladowania dla nowo powstających łowisk.

Zresztą nie mogło być inaczej, gdy dla gości trzyma się w rękawie Jokera.

Sprawcy zamieszania – Przemysław Hedrych oraz Marek Krawczyk. Od wielu lat ścierają się nasze szlaki. Carppassion był partnerem wielu wielu imprez organizowanych na łowisku. Powoli czas odbudować te zażyłe relacje, lub chociaż pchnąć je na tor odpowiedni dla SZACUNKU DO TRADYCJI. Bynajmniej takie wyraziliśmy chęci.

W imieniu Marka Hallasa, właściciela portal Carppassion, szefa Adder Carp, wszystkich osób związanych z firmą oraz swoim własnym, życzymy wam WIELU SUKCESÓW i rozwoju łowiska, i wielu wielu lat tak produktywnej działalności –  dziękując za miłe przyjęcie.

Do zobaczenia nad wodą 😉 

Daniel Kruszyna