SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

X-lecie PFWK – DZIEŃ 4 …… cisza medialna

Deszczowy poranek nie przeszkadzał rybom, by wyrwać wiele ekip ze snu. Brrrrrrr, nam też się oberwało od chmur, ale nie będziemy narzekać. Najważniejsze, że się dzieje i to baardzo, kolejna utracona ryba i to duża u nich na koncie.

Młodzi adepci wędkarstwa karpiowego, śpiący na złożonych kocach w swym namiocie karpiowym rozpędzają się do ataku. To stanowisko i ten obszar łowiska dają te możliwości. Będzie się działo – wierzymy.

Tak jak sie wydarzyło tej nocy na tym stanowisku i ostro ma szansę zamieszać w klasyfikacji, w końcu mają na koncie “tylko” 4 ryby. Pokornie zwieszajac głowę 😉

Piękna ryba i niesamowite emocje zbliżania się do magicznej szansy osiągnięcia kwalifikacji PCM.

Stanowisko 28, może troszką za”drobne” ryby, ale spośród tych maluchów może uda się wyskubac cos do wagi, na tyle silnego by “namieszać”.

Nowa taktyka na mistrza. WYPCHNĄĆ I WYCIĄGNĄĆ 😉 rybie dodano 3kg i 20cm . GRATULUJEMY, była kupa śmiechu.

Klub Karpiowy SPINA, Kolejna ekipa punktuje. W kategori TEAMÓW ,zdecydowane prowadzenie.

Statystycznie – na tą chwilę prowadzenie, ciekawe, czy w nocy ktoś im zagrozi.

Pierwsze ryby na kolejnym stanowisku, które ulokowane jest w sektorze który na ta chwilę jest po prostu słaby w segmencie wyników osiąganych przez zawodników.

Rodzinnie, przydała by się jeszcze jedna ryba, by uniknąć efektu “cichych dni”. hehehehehe

Na koniec, przed ciszą informacyjną zdjęcie które dla organizatora będzie dowodem na to, że to jest święto. Po złowieniu tej pięknej ryby, wszyscy sąsiedzi z 4 ościennych, bezpośrednio przyległych stanowisk przyszli pogratulować łowcom tego “cukierka”

Bajka, i przed ekipą z tego stanowiska ciężka noc. Tak niewiele razy bardzo mało zabrakło im do eliminacji PCM. Czy tym razem sią uda ????
Szczerze??? Nie zazdrościmy im tego “ciśnienia”.

WYNIKI: Stan na ostatnie ważenie o którym informujemy.