SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Xlecie PFWK – Dzień 3 –

Wieczór i kolejne ryby, które zostają złowione METODAMI DEDYKOWANYMI wędkarstwu karpiowemu. Zabawne są te wojny, będące obiektem niezadowolenia ludzi, próbujących swoją wielką nieświadomość obrócić w oręż walki przeciwko tym, którzy potrafią skutecznie dostosować swoje metody połowu do warunków zastanych. Najważniejsze, by poruszać się w segmencie tego, co dozwolone w naszym środowisku.

Czasami na próżno wypatrywać w zestawach nowoczesnego wędkarza karpiowego klasycznych kombinacji zestawu końcowego, ale czyż nie jesteśmy świadkami wielu technologicznych ewolucji ??? Może czas je po prostu zaakceptować. BRAWO !!!!!

Uwierzcie, że to była wielka radość. Generalnie zawody rządzą sie swoimi prawami i ta radość jest w pełni uzasadniona, bo kolejna ekipa dołącza do grona ekip, które “zapunktowały”.

W końcu stabilna sytuacja na tym bardzo atrakcyjnym stanowisku. Zobaczymy co przyniesie noc

Wyniki :

Poranek i wyczekiwanie na słońce. Dział portalu o nazwie FOTOZASIADKA i apel, by w tym oczekiwaniu na chwilę, która czasami nie nadchodzi, rejestrować te piękne momenty, jakich nad wodą nie brakuje.

Czym są dna nas karpiowe zasiadki – wspaniały sposób na oderwanie się od szarości dnia codziennego, wiele gadżetów, które mogły by zostać w naszym ekwipunku pominięte, ale jednak stanowią nierozerwalny elementy naszej fascynacji tym STYLEM BYCIA.

Usmiechnięte twarze i radość z “zapunktowania” na stanowisku, gdy przez kilka dni ryby drwiły z naszego konceptu działań.

Powtarzalność porannych ryb “do wagi” wskazuje na to, iż udało się zrealizować plan i wykorzystać kartę od losu w postaci dobrego losowania. GRATULUJEMY.

Wsród sukcesów są też i porażki, tutaj smutkiem przyznajemy, iż niezbyt fajnie było patrzeć na was gdy zauważyliście brak ryby w niedomkniętym worku. Pocierszajacy jest fakt, że nie była to ryba największa, a konwencja 5 największych ryb i tak NAKAZUJE złowienie większych ryb” do wagi”

Małe ale cieszą, w końcu wielu z nas przyjezdża w pierwszej kolejności na zawody po brania, a w póżniejszej kolejności po zwycięstwo.

Młodzi Gniewni. Po może niezbyt okazałym początku imprezy, w końcu dokopują się do brań, a juz z tegoi miejsca zdradzamy, iż jedna ryba spadła, a kolejne są do wagi,

Sukcesywnie do przodu. Bardzo zadowoleni z obrotu spraw. Z rozmów wynikało,jak mało im do szczęścia brakowało, także MISION COMPLETE !!!!

W sumie czyż nie po takie zdjęcie znad wody wyjeżdżamy na zasiadki ??

Zaskoczeni???- uwierzcie, że za swoje wsparcie federacyjnych działań zasłużyliście, by się nad wami kilka chwil “pochylić”.

Zwycięstwo się oddala, ale to stanowisko zawsze punktowało w ostatnich dniach imprezy, toteż jest naprawdę SUPER !!!!! i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych sygnaów o rybach.

Kolejna niesamowita sytuacja, gdy podczas ważenia 2 ryb do wymiany, kolejny odjazd, z kilkoma pertrubacjami, do których wrócimy w późniejszym czasie. Nie dajemy rady sfotografować 2 zważonych ryb, spoczywających w kołyscei decydujemy się je wypuścić. Piękna ryba która umacnia tą ekipę na prowadzeniu. GRATUALACJE !!!!!

Kolejni przedstawiciele ekipy “SPINY” – tak jak powiedzieli, będą gonić kolegów, ale na razie przyjeli taktykę -Ryba, i przez żołądek do serca.

Ryby????

Nieeeeeeee……. gdyby nam dali posmakować przed ważeniem to ……o nie, nasza niezłomność jest cenniejsza niż doznanianaszych kubków smakowych, ale to było NIEZIEMSKO WYBORNE !!!!!

Świętująca ekipa Braci B. Dosłowniei w przenośni. Ich ekspresyjny sposób wyrażania emocji słyszeli chyba wszyscy uczestnicy zawodów. Sytuacja dla organizatora patowa. Jak ukarać ekipę, która donośnie skanduje 10 LAT PFWK, 10 LAT PFWK…….. – żółta kartka za LOJALNOŚĆ??? skandal czy żart 🙂 NIE RÓBCIE NAM TEGO !!!!!

Jedno jest pewne, tym hałasem powinni przeszkadzać głównie sobie – jak widać, to nie ma miejsca.

Rodzinnie, i sympatycznie…. Odwiedzić tatusia, Mistrza Polski 😉

POLSKA FEDERACJA WĘDKARSTWA KARPIOWEGO jest dla nas ….. PAMIĘTAJMY O TYM !!!!

WYNIKI !!!!