SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM 2020 – 05.10.2020 – Dzień 1

Przed nami tegoroczna batalia o tytuł Mistrza Polski w Wędkarstwie Karpiowym. Impreza finałowa PCM2020 odbywa się na wspaniałej i wymagającej wodzie jaką jest ponad 600 hektarowe Jezioro Dzierżno Duże w Rzeczycach Śląskich.

Zawodnicy 2 godziny temu rozjechali się na stanowiska i nie zabrakło wśród nich Ubiegłorocznych Mistrzów Polski, którzy udowodnili w ten sposób, iż zasługują na pełnoprawne uczestnictwo w imprezie by obronić tytuł Mistrzów.

Impreza jak nakazuje poprawność została otwarta przez władze PFWK i po wspaniałym i podniosłym wystąpieniu Prezesa PFWK, Kamila Spławskiego, wszyscy zawodnicy oczekiwali najważniejszej części jaką jest losowania stanowisk.

Zanim do tego doszło, wiele rozmów starych znajomych, chwile napięcia oraz posiłek, gdzie tym razem w menu pojawiły się śląskie potrawy i tradycyjny śląski żurek – BEZ JAJEK…………………….

Emocje na tej imprezie są powtarzalne, ale bardzo często zmieniają głównych bohaterów, choć nie zabrakło starych znajomych, cyklicznie kwalifikujących się do finału, co pokazuje, że nie wszystko jest dziełem przypadku i przysłowiowego szczęścia.

Na tą chwilę, odrobina relaksu, kopiowanie materiałów i planowanie działań medialnych.

Pozostaje Zawodnikom życzyć powodzenia które i nam się przyda…………………..

Poniżej pojawi się lista startowa – prace trwają, uzbrojcie się w cierpliwość.